Podlahové topení

Podlahové vytápění domácností je revolucí mezi technologiemi vyhřívání bytů. Moderní technologie, úsporná topidla a možnosti automatické regulace zajistily jeho přínos ke komfortu bydlení a nízkým nákladům na topení v topné sezóně.

Podlahové topeníVýhody podlahového vytápění

Výhodou podlahového vytápění je jednak nízká prašnost domácnosti, jednak pocit příjemně teplých nohou i při nižší teplotě vzduchu, což omezuje únavu a soustředění bydlících osob a přispívá ke zdravému trávení volného času i k příjemnému spánku.

Mezi hlavní přednosti však patří značné úspory za vytápění, neboť k dosažení pocitu tepla stačí vytopit podlahu na relativně nízkou teplotu. Teplo se na spotřebitele přenáší ne cirkulací teplého vzduchu, ale sáláním teplé podlahy. Tím dochází k zahřátí samotných osob mnohem dříve, než dojde k prohřátí vzduchu a není tak potřeba místnost zbytečně přetápět. 

 

Naše firma instaluje všechny systémy podlahového vytápění v objektech nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.

Zajistíme prohlídku objektu určeného k vytápění podlahovým topením, výběr vhodných komponentů s ohledem na parametry vytápěného objektu a finanční možnosti zákazníka, dodání topidla, trubkových rozvodů a regulačních prvků podlahového vytápění a jejich instalaci v objektu zákazníka. Seznámíme zákazníka s obsluhou topidel i regulátory a systém podlahového topení podrobíme provozní zkoušce. Je-li to potřeba (u jiných než elektrických topidel) provedeme připojení podlahových topidel na kouřovody a komíny. 

Nezávaznou kalkulaci a nabídku vám zpracujeme zcela zdarma. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Copyright © 2013 Topení Liberec
Tvorba webových stránek - Easy-stránky.cz

TOPlist