Elektrokotle

ElektrokotelPřímotopné elektrokotle, nebo také kotle na elektrickou energii, jsou v posledních letech stále oblíbenější. Elektrokotle využívají levnější přímotopnou sazbu, která umožňuje jejich provoz až 20 hodin denně. Elektrokotle se používají jako universální zdroj tepla. Elektrokotle je však možné použít také k modernizaci starších systémů jako alternativní zdroj tepelné energie, nebo v již dříve instalovaných systémech.

 

VÝHODY ELEKTROKOTLE

  • malé rozměry elektrokotle
  • nízká hmotnost
  • ekologický provoz
  • ekonomický provoz
  • bezobslužný a bezpečný provoz


Elektrokotle lze připojit jak do systému s přímým ohřevem, tak do systému s akumulačním či smíšeným ohřevem.
Hlavní výhodou akumulačního ohřevu, který elektrokotle využívají, je v docílení lepší teplotní pohody ve vytápěném objektu - přebytečná energie je dočasně uložena v akumulačních nádržích, odkud je automaticky dodávána do topného systému v době, kdy je potřeba a elektrokotel nelze z důvodu blokování využít. Elektrokotle jsou dodávány v různých výkonových velikostech a s rozdílnou úrovní výbavy.  

Naše firma Vám nejen poradí s výběrem správného a vhodného typu elektrokotle, ale také se samozřejmě postaráme o dovoz kotle a jeho odborné zapojení, s čímž máme bohaté zkušenosti.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Elektrokotel Vám namontujeme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.

Copyright © 2013 Topení Liberec
Tvorba webových stránek - Easy-stránky.cz

TOPlist